سوالات متداول در خصوص کلاسهای آنلاین :
👈 منظور از دوره غیرحضوری آنلاین چیه؟
این دوره دقیقا و از همه لحاظ مثل کلاسهای حضوری موسسه است با این تفاوت  که صندلی شما به جای کلاس داخل منزل یا محیط کارتونه. سیلابس ، کتابها، استاد، آزمونها، کارنامه، مدرک و ... دقیقا مثل کلاسهای حضوریه. فقط دانشجوها به جای حضور فیزیکی در کلاس، از منزل یا محل کار یا هر جای دیگری که هستند به اینترنت وصل میشن و از طریق اینترنت وارد کلاس میشوند
 
👈 آیا دوره آنلاین به این معنیه که ما یک سری ویدئوی از پیش ضبط شده رو تماشا میکنیم یا واقعا معلم درس میده؟
نه، اصلا! شما یک سری ویدئوی از قبل ضبط شده رو تماشا نمیکنید. دقیقا مثل کلاس حضوری استاد سر ساعت کلاس آنلاین شده و همه دانشجوها هم در کلاس حاضر میشوند و استاد شروع به تدریس میکنه.. در خلال کلاس دانشجوها با هم کار گروهی انجام میدهند، مکالمه های دونفره یا چند نفره خواهند داشت، سوالات خودشون رو می پرسند و استاد جواب میده ، ایرادات صحبت کردن بچه ها رو اصلاح میکنه و همه چیز دقیقا مثل یک کلاس حضوری خواهد بود با این تفاوت که شما در منزل خود هستید.
 
👈 آیا تو این دوره ما احتیاج به تهیه کتاب هم داریم؟
تو این دوره شما هم میتونید کتاب تهیه بفرمایید و هم میتونید از کتابهای پی دی اف استفاده بفرمایید. آدرس لینک دانلود کتابهای پی دی اف در اختیارتون گذاشته میشه. هر طور که خودتون راحت تر هستید میتونید اقدام بفرمایید ولی اگر خود کتاب رو تهیه کنید راحت تر خواهید بود.
 
👈 آیا اساتید دوره های آنلاین با اساتید کلاسهای حضوری متفاوت هستند؟
خیر ، اساتید کلاسهای آنلاین دقیقا همان اساتید کلاسهای حضوری هستند فقط آموزشهای لازمه برای دوره غیرحضوری رو هم دیده اند.
 
👈 چه تجهیزاتی برای شرکت دوره آنلاین باید داشته باشیم؟
یک لپ تاپ یا گوشی هوشمند موبایل یا تبلت + یک هدست + سرعت مناسب اینترنت
 
👈 آیا این دوره جایگزین کلاسهای حضوریه ؟
این دوره کاملا جایگزین دوره حضوری است چون تمامی مطالب را بدون ذره ای تفاوت تمام و کمال دقیقا مثل کلاسهای حضوری به شما آموزش داده میشه و دقیقا همون تمرینها هم انجام میشه. باز هم تاکید میکنیم این دوره بدون ذره ای تفاوت دقیقا مثل کلاسهای حضوریه تنها با این تفاوت که صندلی شما بجای کلاس در منزل شماست.
 
👈 میشه در کنار دوره حضوری این کلاس غیرحضوری رو هم داشت؟
چرا که نه.. بعضی دانشجوهای کلاسهای حضوری به سبب مشغله های کاری یا درسی یا ... ممکنه در کلاس زیاد غیبت داشته باشند و یا بعضی از دانشجوها بخوان بیشتر از کلاس تمرین داشته باشند و قویتر باشند این عزیزان میتونند علاوه بر کلاسهای حضوریشون در این دوره هم حضور داشته باشند که تمرین بیشتری انجام بدن و یا جلسات غیبتشون رو کاور بکنند که هم بخاطر غیبت از درس کلاس عقب نمونند هم نمره ای از این بابت ازشون کسر نشه.
 
👈 این دوره چند جلسه است؟ چقدر طول میکشه و چه زمانی شروع میشه و کی به پایان میرسه؟
همه چیز عینا و دقیقا مثل کلاسهای حضوری...
 
👈 شهریه دوره آنلاین چقدره؟
شهریه این کلاس ها نسبت به کلاسهای حضوری

 
👈 امتحانات به چه شکلی برگزار میشه؟
همه امتحانات بصورت آنلاین برگزار میشه و کاملا هماهنگ با سایر کلاسهای حضوری ، طبق تقویم آموزشی در تاریخی که اعلام میشه دانشجوها امتحانات خودشون رو میدن.
 
👈 از نظر اعتبار کلاس و اعتبار مدرک به چه شکلیه؟
دقیقا یکسانه.. این دوره جز کلاسهای پاس شده شما در سیستم ثبت میشه و در نهایت مدرک کاملا یکسان با دوره های حضوری تقدیم شما میشه.
 
👈 آیا این دوره فقط مختص دانشجوهای خود کوثره؟
خیر.. هم دانشجویان کنونی کوثر میتونن از این دوره استفاده بکنن و هم عزیزانی که در حال حاضر در سایر آموزشگاهها مشغول به تحصیل هستند و یا افرادی که میخوان تازه انگلیسی رو شروع بکنن یا قبلا کلاس میرفتن و وقفه ای افتاده و مجددا میخوان ادامه بدن.
 
👈 آیا از شهر و استانهای دیگه و یا حتی کشورهای دیگه هم میتونن تو این دوره شرکت بکنند؟
بله حتما. اصلا ماهیت و فلسفه کلاسهای مجازی درهم شکستن فاصله های مکانی و جغرافیایه. هر فردی از هر شهر و استان دیگه ای و حتی کشور دیگه ای میتونه تو دوره ها شرکت بکنه و شما در یک کلاس بین المللی چند ملیتی خواهید بود. البته امتحانات این عزیزان به نحو دیگری برگزار خواهد شد.
 
👈 قوانین پوشش به چه شکلیه؟
مثل قوانین پوشش کلاسهای حضوری. خانمها حتما باید از لباس کاملا پوشیده و روسری یا شال یا مقعنه استفاده بکنند و آقایون هم لباس مناسب کلاس
 
👈 این دوره در چه سطوحی برگزار میشه ؟
این کلاسها برای همه زبان ها در تمامی سطوح تشکیل میشه حتی اگر در سطح دیگری هستید و درخواست کلاس غیرحضوری دارید لطفا به ما اطلاع بدید که در لیست ثبت بکنیم.
 
👈 چطوری میتونم ثبت نام بکنم؟
اگر از قبل دانشجوی کوثر بوده اید و کد دانشجویی دارید کافیه با مسئول ثبت نام هماهنگ کنید .
اگر تابحال دانشجوی کوثر نبودید و کد دانشجویی ندارید، کافیه مشخصات خودتون شامل (نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره موبایل، شماره ثابت، آدرس) بعلاوه اسکن عکس و کارت ملی خودتون رو برای ما بفرستید و مبلغ رو واریز بفرمایید تا اسمتون در کلاس ثبت نام بشه.
 
👈 اگر سوال دیگه ای داشتم از کجا میتونم بپرسم؟
میتونید تو تلگرام به آی دی @kowsar_inst پیام بدید و یا با شماره تلفن 09125603414 - 02633302730 تماس بگیرید و هر سوالی داشتید بپرسید.